| Hakkımızda |

Hedef

01-05-2020 a’ kadar Kampanya Kombi yıllık bakımı 100 tl.
01-06-2020 a kadar Kampanya Klima yıllık bakımı 100 tl.
Teknik Servis

Teknik Servis

Hizmeti

Hedef Teknik Servis kuruluşundan günümüze deneyimli personeli ve hizmet kalitesi ile çıtasını yükseltmeye devam etmektedir.Şirketimiz misyon olarak edindiği ilkeler doğrultusunda "yedek parça destek" ve "teknik destek" anlamında 7/24 kesintisiz hizmet garantisi sunmaktadır.

HEDEF TEKNİK NASIL ÇALIŞIYOR ?

Çağımızın en değerli eğesi olan zamanı verimli bir şekilde kullanıp siz değerli müşterilerimizin talepte bulunduğu saat diliminde en hızlı ve en kaliteli hizmeti sunuyoruz.

Kayda alınan müşteri başvuruları saniyeler içinde 7x24 teknik servis'in, ekiplerine bildiriliyor. Ve bundan sonra teknik ekibin zamana karşı hizmet yarışı başlıyor.

BAKIM VE YEDEK PARÇA

Daha kapsamlı bir teknik desteğin gerekli olduğu durumlarda ise cihaz ;  7x24 teknik servis merkezine getiriliyor. Her türlü teknik donanım ve test ekipmanının mevcut olduğu merkezde, cihazın gerekli arıza, bakım ve onarım işlemleri; 1 yıllık yedek parça garantisi ile yapılıyor.Cihaz fonksiyonel olarak çalışır hale getirilerek test ediliyor. Cihaza ait teknik verilerin kontrol edilmesi ve gerekli ayarlarının yapılmasının ardından ürün, müşteriye sevk edilecek hale getiriliyor.

Cihaz üzerindeki mevcut arızanın giderilmesi için yedek parçaya ihtiyaç duyulması halinde; gerekli olan orijinal yedek parça  teknik servis merkezi bünyesinde yer alan yedek parça deposunda tüm ürün gruplarına ait yedek parça stokları bulunmakta. Böylelikle cihaza ait problem 7x24 teknik servis kalite ve güvencesi altında, orijinal yedek parça- işçilik garantisi ile yapılarak en kısa sürede çözümlenmektedir.

Bizimle İletişime Geçin | twitter | facebook | email | map